uzeniny

Jsme výhradním dodavatelem exkluzivních uzenin ze Španělska a z Litvy. V naší nabídce naleznete uzeniny LA SELVA, trhané maso a paštiky. Veškeré výrobky jsou vysoké kvality. Pochutnejte si na lahodných uzeninách od nás!

Španělské uzeniny

Jsme výhradní dovozce těch nejkvalitnějších španělských uzenin. Dovážíme ze severovýchodu Španělska, konkrétně z městečka Campllong, poblíž Girony. Španělsko je pro své uzeniny vyhlášené, ochutnejte je také!

Uzeniny

Uzeniny La Selva

Kvalita a tradice

Uzeniny LA SELVA se vyznačují svou lahodností a vysokou kvalitou. Výrobcem těchto uzenin je rodinná společnost La SELVA – Joaquim Alberti, S.A, se kterou spolupracujeme již od roku 2003. Díky této dlouhodobé spolupráci, která trvá již přes 15 let, můžeme našim zákazníkům nabídnout ověřené a spolehlivě chutné výrobky. Společnost La SELVA má již více jak stoletou tradici.

Veškerá španělská uzenina z naší nabídky je bez lepku a z kvalitních surovin. V naší nabídce naleznete uzeninu fuet, chorizo, serrano, mortadela, bacon a vynikající krůtí šunku. Dopřejte si vysoce kvalitní uzeniny od spolehlivého dodavatele AGLO Trading, s.r.o.

Litevské masné výrobky

Nabízíme také exkluzivní masné výrobky z Litvy – paštiky a trhané maso. Litevské maso je vyhlášené svou lahodnou chutí, kvalitou i snadnou přípravou. Pochutnejte si na vynikajícím trhaném mase a paštikách z Litvy.

Trhané maso

Jednička na trhu masných výrobků

Vepřové a hovězí trhané maso se právem stalo jedničkou na trhu masných výrobků. Jedná se o pomalu dušené, jemně kořeněné maso, které stačí vložit do trouby na 30 minut a máte hotový výborný oběd nebo večeři. Maso je tak měkké a šťavnaté, že jej naporcujete na jednotlivá vlákna pouhou vidličkou.

Vyberte si z naší nabídky

Vepřové trhané maso ocení zejména hospodyňky. Stačí jej vložit do trouby na pouhých 30 minut a jídlo je připravené. Navíc vyniká svou křehkostí a chutností.

Hovězí trhané maso je druhou variantou, kterou máme v našem sortimentu. Hovězí maso je výživnější nežli vepřové a ideální pro zdravou životosprávu.

Uzeniny
Uzeniny

Paštiky

Lahodné paštiky z kvalitních surovin

V našem sortimentu Vás zaujmou jemné a lahodné paštiky prémiové řady NATURAL litevské provenience. V nabídce máme klasickou paštiku, paštiku s brusinkami, s houbami a s baconem. Pochutnejte si na delikátních paštikách z vysoce kvalitního masa.

Paštiky NATURAL jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, bez alergenů, konzervantů, antioxidantů, umělých barviv a zvýrazňovačů chutí.

Katalogy

ke stažení

Vyberte si uzeniny z našeho katalogu

V našem katalogu naleznete kompletní nabídku uzenin, trhaného masa a paštik, včetně podrobných informací ke každému výrobku. Vyberte si z našeho širokého sortimentu vysoce kvalitních masných výrobků!

Vše, co potřebujete vědět o dodávaných uzeninách

Další sortiment ke stažení

AGLO Trading s.r.o.

Velkoobchod masa, sýrů, uzeniny

Váš výhradní dodavatel exkluzivních potravin z Pobaltí, Finska, Španělska a Francie. 

Dovážíme vám špičkovou kvalitu!

Kodaňská 1441/46

101 00 Praha 10 - Vršovice

IČ:  257 57 709  DIČ:  CZ25757709

  • Všechna práva vyhrazena - AGLO Trading, s.r.o.